O firmie

Sklep internetowy 1000krzesel.pl to gwarancja najwyższej jakości oraz najniższych cen. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, jednocześnie czerpiąc z wcześniejszych doświadczeń. Korzystamy ze zdobytych na całym świecie kontaktów handlowych, w oparciu o dziesiątki różnych dostawców z wielu krajów. Mimo to wciąż chcemy się rozwijać. Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel gotowy służyć pomocą naszym Klientom, gdyż wiemy że tylko zadowolony klient to dobra inwestycja na przyszłość.

Działamy tak, aby zysk nigdy nie przesłonił nam prawdziwego celu, jakim jest zadowolenie związanych z nami Konsumentów oraz udana transakcja na najwyższym poziomie Jesteśmy silną i stabilną firmą, a zakupy u nas są zawsze bezpieczne i udane.

Czas realizacji zamówienia

Niemal wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu 48h od momentu zaksięgowania wpłaty.

Dokładamy wszelkich starań, aby okres oczekiwania na towar skrócić do niezbędnego minimum. W ten sposób zyskują nie tylko nasi klienci, ale także my – budując zaufanie i zachęcając do zakupów u nas w przyszłości. Jeżeli jakiś produkt jest w danym momencie niedostępny lub na stanie znajduje się niewystarczająca ilość, czas oraz szczegóły zamówienia są indywidualnie uzgadniane z każdym klientem. Nikogo nie pozostawiamy bez pomocy czy też odpowiedzi.

Dostępność towaru

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje odnośnie dostępności produktu. Chodzi tutaj w szczególności o poziom zasobów w magazynie, czas pozostały do nowej dostawy oraz czy dany produkt jest w danej chwili w ogóle dostępny. Dzięki tak szczegółowym informacjom zakupy u nas to sama przyjemność. Jeśli mają Państwo więcej pytań wystarczy skontaktować się z naszą firmą, z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na każde pytanie.