Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Stan:

  Informacje

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.
  STOŁY

  W naszej ofercie dostępny jest duży wybór stołów, które sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych naszych Klientów (domy, mieszkania), jak i w biurach, placówkach edukacyjnych czy kawiarniach i sklepach. Oferowane przez nas stoły dobrze komponują się krzesłami kuchennymi i fotelami obrotowymi. Najpopularniejsze kolory blatów to buk oraz k...

  W naszej ofercie dostępny jest duży wybór stołów, które sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych naszych Klientów (domy, mieszkania), jak i w biurach, placówkach edukacyjnych czy kawiarniach i sklepach. Oferowane przez nas stoły dobrze komponują się krzesłami kuchennymi i fotelami obrotowymi. Najpopularniejsze kolory blatów to buk oraz klasyczny, uniwersalny szary. Stoły opierają się na metalowych stelażach i nogach w różnych wariantach wykończenia: czarnym, aluminiowym oraz chromowanym. Klientom, którym zależy na spersonalizowaniu stołu, polecamy zakup stelaża, dzięki któremu mogą dopasować rodzaj i kolor blatu do własnych potrzeb. 

  Stoły składane i uchylny

  Osobną kategorię oferowanych przez nas stołów stanowią stoły składane i uchylne, które polecane są osobom pracującym w pozycjach siedzących. Takie modele stołów dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach z ograniczonym metrażem, na przykład pokojach dziennych z wydzielonym miejscem do pracy zdalnej. Po wykonanej pracy stół składany można w prosty i szybki sposób złożyć, by nie zajmował miejsca. Z kolei stoły z blatem uchylnym zostaną docenione przez osoby wykonujące zawody artystyczne i rzemieślnicze, ponieważ ułatwią im wykonywanie pracy manualnej. 

  Więcej

  STOŁY 

  Jest 25 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów