Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Stan:

  Informacje

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.
  TABORETY

  Taboret obrotowy

  Taborety obrotowe stanowią kluczowy element wyposażenia gabinetów medycznych, kosmetycznych i fizjoterapii. Taborety na kółkach sprawdzą się również w pracowniach rzemieślniczych, a także wszędzie tam, gdzie pracownikowi niezbędna jest swoboda ruchów, a większość pracy wykonywana jest na siedząco. W naszej ofercie znajdziesz tab...

  Taboret obrotowy

  Taborety obrotowe stanowią kluczowy element wyposażenia gabinetów medycznych, kosmetycznych i fizjoterapii. Taborety na kółkach sprawdzą się również w pracowniach rzemieślniczych, a także wszędzie tam, gdzie pracownikowi niezbędna jest swoboda ruchów, a większość pracy wykonywana jest na siedząco. W naszej ofercie znajdziesz taborety obrotowe, które spełnią oczekiwania każdego przedsiębiorcy, niezależnie od branży.

  Taborety obrotowe z ekoskóry, sklejki, drewna

  Taborety obrotowe dostępne w naszej ofercie powstały z najwyższej jakości tworzyw. Znajdziesz tutaj:

  • taborety z siedziskiem z ekoskóry;
  • taborety z siedziskiem ze sklejki;
  • taborety z siedziskiem drewnianym.

  Ponadto oferujemy bardzo wygodne taborety „siodła” oraz ergonomiczne taborety z oparciem, które są świetną alternatywą dla klasycznych krzeseł biurowych. Na wszystkie produkty otrzymasz gwarancję.

  Akcesoria do taboretów na kółkach

  W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria do taboretów na kółkach. Zaliczamy do nich wymienne siedziska, specjalne mechanizmy, a także chromowane podnóżki taboretu. Zakupy można zrobić bez rejestracji. Towar dostarczamy najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych.

  Zapraszamy do dokonania zakupu w naszym sklepie!

  Więcej

  TABORETY 

  Jest 96 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów