Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
   Stan:

    Informacje

    Promocje

    Brak promowanych produktów w tym momencie.
    WIESZAKI

    Wieszaki na ubrania ułatwiają organizację i przechowywanie odzieży, ale ich zadaniem jest także sprowadzenie stylowej ozdoby do wnętrza. Najczęściej wieszak na odzież wierzchnią ustawiany lub montowany jest w przedpokoju lub korytarzu, ale coraz częściej można spotkać je także w pozostałych pomieszczeniach w mieszkaniu – na przykład w sypialni l...

    Wieszaki na ubrania ułatwiają organizację i przechowywanie odzieży, ale ich zadaniem jest także sprowadzenie stylowej ozdoby do wnętrza. Najczęściej wieszak na odzież wierzchnią ustawiany lub montowany jest w przedpokoju lub korytarzu, ale coraz częściej można spotkać je także w pozostałych pomieszczeniach w mieszkaniu – na przykład w sypialni lub pokoju dziecięcym, ułatwiając odwieszanie szlafroków lub podobnych codziennych części garderoby. Stojący lub wiszący wieszak na kurtki i płaszcze to także obowiązkowy element wyposażenia kawiarni, placówek medycznych oraz sklepów z odzieżą. Ułatwia to klientom proces zakupowy, ponieważ wygodnie mogą odwiesić odzież wierzchnią lub torebki i plecaki. Dostępne w naszym asortymencie wieszaki wykonane są z należytą starannością, która wpływa na ich estetykę.

    Praktyczne wieszaki na ubrania

    Jak wybrać praktyczny wieszak? Niezależnie od tego, czy jest to model stojący (podłogowy) czy wiszący na ścianie, warto sprawdzić jego stabilność. Dobrze wyprofilowany wieszak powinien utrzymać nie tylko odzież wierzchnią, ale także torebki lub parasole – nie powinny się one z niego zsuwać. Haczyki wieszaka powinny także bez problemu utrzymać mniejsze wieszaki odzieżowe, pozwalające na wygodne odwieszenie na przykład marynarki lub żakietu. Warto, by miał możliwość przechowywanie mniejszych części garderoby – szalików lub rękawiczek.

    Więcej

    WIESZAKI 

    W tej kategorii nie ma produktów.